MENU MENU
Načítám
Zpět
20. 06. 2022

Disponujeme moderními technologiemi pro řízení stavby

Nově jsme rozšířili naše nivelační systémy o univerzální totální stanici Trimble SPS930 a aktivní zaměřovací hranol Trimble MT1000, s možností řízení stavebních strojů včetně komunikačního hranolu Trimble MT900.

Totální stanice UTS nepřetržitě měří polohu a výšku radlice. Při úpravě terénu lze dosáhnout přesnosti až ± 6 mm.
Polohu určuje univerzální totální stanice (UTS). Za tímto účelem UTS "sleduje" hranol na stroji a určuje polohu na základě měření směru a vzdálenosti. Výhodou této konfigurace je, že určení polohy je v milimetrovém rozsahu přesnější než při určování polohy pomocí GNSS, a proto lze pracovat přesněji - například při pokládce jemného materiálu. Kromě toho je práce s UTS výhodná na staveništích bez satelitního příjmu, například v halách nebo ve stíněných prostorách pod stromy nebo v městských částech.

Dále o rover Trimble SPS986 vč. kompenzace náklonu a kontroler Timble TSC5

Rover SPS986 je ideální pro použití na malých i velkých staveništích, jako systém GNSS rover (ve spojení s polním kontrolerem Trimble), nebo jako referenční stanice s možností Wi-Fi pro další aplikace GNSS, například řízení strojů. Přijímač GNSS SPS986 podporuje plnou kompenzaci náklonu v rozsahu více než 60° v režimu na místě, chůze a jízdy ve vozidle. Stavební měřiči nyní mohou přesně zaznamenávat body bez nutnosti urovnání výtyčky, což umožňuje přesné, rychlé a snadné měření v oblastech, jako jsou rohy budov. Při terénním měření může geodet snadno zaměřit body za pohybu, aniž by musel urovnávat výtyčku.

Kontroler Trimble TSC5 odolný a přitom lehký kontroler s operačním systémem Android, 5" multidotykový displej s antireflexním povrchem a plnohodnotnou klávesnicí, baterie s výdrží přes 16 hodin provozu, odolná konstrukce (IP65), hmotnost 0,9 kg a systémem Trimble Siteworks.

A v neposlední řadě o tři nová rypadla CATERPILLAR vybavená plně automatickým 3D nivelačním systémem Trimble Earthworks = Intuitivní Software, odolný Hardware!

Platforma pro řízení strojů Trimble Earthworks umožňuje větší pracovní zátěž v kratším čase. Software je založen na operačním systému Android, je velmi intuitivní a uživatelsky snadno ovladatelný. Aplikace Trimble Earthworks Grade Control běží na novém 10palcovém (25,7 cm) dotykovém displeji Trimble TD520 se systémem Android. Software byl vyvinut ve spolupráci s uživateli řídicích systémů strojů po celém světě. Výsledkem je uživatelsky optimalizované rozhraní, které umožňuje obsluze maximalizovat výkonnost strojů.

Dále disponujeme moderními technologiemi pro řízení stavby:

Přijímače a kontrolery pro geodetické práce na stavbách
4x Rover včetně kontroleru

Stroje vybavené 3D nivelačním systémem Trimble GCS900 a systémem Trimble Earthworks

Pásová rypadla
HITACHI ZAXIS 225USLC-6,
CATERPILLAR 330F L
CATERPILLAR 330 NG
CATERPILLAR 336 NG

Kolová rypadla
CATERPILLAR M314 NG
CATERPILLAR M318 F

Dozéry
CATERPILLAR D6T XL
CATERPILLAR D6T XW
CATERPILLAR D8T
CATERPILLAR D9T

Grejdr
NEW HOLLAND F106.6A
Stavíte?
zavolejte
+420 371 723 968
napište
sekretariat@dekakom.cz

Zanechte nám zprávu

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo šest
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
MENU
MENU
Je nám líto, ale zobrazení v tomto rozlišení nepodporujeme.