MENU MENU
Načítám

Na trhu více jak 30 let

Společnost DEKAKOM plus s.r.o. vznikla ze soukromé firmy založené v roce 1990 podnikající v oboru zemních prací.

Společnost již zaujímá významné místo mezi stavebními firmami ve svém oboru s působností po celé ČR. Poskytuje komplexní dodávku služeb v oblasti realizace staveb, se specializací na veškeré zemní a demoliční práce v precizním zhotovení a vše s dodržením předem stanovených termínů.

Společnost je zapsána v seznamu kvalifikovaných dodavatelů. Má zavedený integrovaný systém řízení dle norem řízení jakosti a environmentu.

Pro dosažení vysoké technické úrovně a kvality všech prováděných prací a dodávek využívá dlouholeté zkušenosti, disponuje moderním parkem mechanizačních prostředků, stavebních strojů a dalšího technického vybavení a má zajištěn tým zkušených a kvalifikovaných odborníků jež používají moderní ekologické technologie. Ve svém přístupu k zákazníkovi důsledně uplatňujeme flexibilitu a maximální snahu o naplnění potřeb zákazníka a to vše je zárukou spokojenosti zákazníka.

Budoucnost, vize a plány

Budoucnost společnosti je úzce spojena s další spoluprací se zákazníky, zjišťováním a kvalitním plněním jejich potřeb. Průběžně probíhají investice do obnovy a rozšiřování strojového a vozového parku a dalšího vzdělávání zaměstnanců.

Cílem společnosti je trvale udržovat a posilovat důvěru a spokojenost zákazníků.

Společnost DEKAKOM plus s.r.o. je a nadále bude ekonomicky a technicky silnou a personálně špičkově vybavenou společností, jejíž činnost je zaměřena na plnění potřeb zákazníka.

Společnost sídlí ve vlastněném areálu na okraji Rokycan, jež je jejím zázemím a tvoří jej administrativní budova, dílny, garáže, rozsáhlé skladovací prostory a vlastní čerpací stanice. Pojízdná dílna a cisterna PHM zabezpečí plynulost prací v závislosti na provozu mechanismů. Pro zhotovení dodávek kompletních staveb a prací vlastníme veškeré potřebné mechanismy a prostředky viz. stroje.

Stavíte?
zavolejte
+420 371 723 968
napište
sekretariat@dekakom.cz

Zanechte nám zprávu

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo sedm
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
MENU
MENU
Je nám líto, ale zobrazení v tomto rozlišení nepodporujeme.